live
Новини » Спорт 91

Олександр Хацкевич: Півроку грати без нападника складно

Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич / sportarena.com

Головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував матч проти «Шахтаря» (0:0).

«У першому таймі була скутість. Повільно переходили з оборони в атаку, «Шахтар» перекривав зони. У другому таймі стали діяти швидше. Вийшов Цитаїшвілі, непогано я вважаю. Русин вийшов і показав, що треба десь працювати і працювати. Півроку грати без нападника складно. Могли і навал влаштувати, але немає такого потужного форварда.

Де Пена? Що від нього вимагалося – надсилати м’яч в карний і брати на себе гру, він виконував. Може не вистачало впевненості, але потрібен час. Видно, що у нього є хороші якості – він націлений грати на атаку, надсилати м’яч вперед.

Вербич попросив сам заміну. Поки не знаємо про важкість травми, чи надовго він вибув. Він тільки за три-чотири дні з’явився в команді – то лікувався, то був у реабілітолога свого. Він сам попросився і наскільки тримав гомілкостоп він грав.

Футбол – це пристрасть, а суддя збиває гру свистками то в одну, то в іншу сторони. Може, Фонсека і задоволений суддівством, але я ні. Футбол і так у нас не швидкий, а ще такими рішеннями, як цього разу приймав суддя... Як грати в Європі, де футбол в два рази швидше.

Ми вже останні півроку експериментуємо. Скільки можна. Є молоді хлопці. Але давайте забувати, що ти молодий. Якщо ти в першій команді, то повинен давати результат. Так, відрив великий, але з ким експериментувати? Випустити U-19? Ми боротимемось до кінця», – цитує Олександра Хацкевича sportarena.com.

Після цієї нічиєї відрив у сім очок між донецьким «Шахтарем» і київським «Динамо» зберігся. У наступному турі «Динамо» в неділю, 28 квітня, зіграє на виїзді проти ФК «Львів».

 

Loading...
Loading...
Loading...