live
Новини » Регіони 75

На Тернопільщині візьмуть під охорону церкви, які ділять різні релігійні громади

загрузка...
загрузка...

На Тернопільщині під час Великодніх свят поліцейські чергуватимуть поблизу храмів і в населених пунктах. Правоохоронці закликали вірян до взаємної терпимості.

  Як повідомили IA ZIK у відділі комунікації обласного управління Нацполіції, особливу увагу буде приділено тим релігійним громадам, які проводитимуть почергові богослужіння.

«Таких на Тернопільщині – 26. Стільки ж населених пунктів, які протягом 2019 року виявили бажання перейти до ПЦУ. Там правоохоронці теж посилено охоронятимуть безпеку, аби не допустити конфліктних ситуацій», – йдеться у повідомленні.

У поліції зазначили, що вже відбулися зустрічі з представниками релігійних громад щодо почергового користування храмами. Зокрема, вірянам нагадали про відповідальність за порушення законодавства.

За даними правоохоронців, загалом в області у ніч з 27 на 28 квітня відбудуться релігійні богослужіння в 1534 культових спорудах, що у 1056 населених пунктах. Очікується, що участь у них візьмуть понад 500 тис. вірян.

При цьому охоронятимуть безпеку під час святкування Великодніх свят 1112 співробітників поліції та 25 військовослужбовців Нацгвардії.

У відомстві додали, що з 23 квітня спільно з рятувальниками проводять обстеження культових споруд для виявлення вибухонебезпечних предметів і легкозаймистих речовин.

Loading...
Loading...
Loading...