Новини » Політика 25 квітня, 2019, 15:57
Місце реєстрації «громадян РФ» з ОРДЛО є дуже принциповим питанням, – Пендзин
ZIK
ZIK

Принципова різниця полягає в тому, що буде написано у паспортах, які Російська Федерація видаватиме мешканцям ОРДЛО. Тобто, яким буде місце реєстрації громадянина РФ.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK наголосив виконавчий директор ГО «Економічний дискусійний клуб» Олег Пендзин.

Він висловив переконання, що позиції Російської Федерації на засіданні Радбезу ООН щодо видачі російських паспортів мешканцям ОРДЛО повністю відповідатиме заявам Володимира Путіна.

«У період після завершення президентських виборів ми маємо декілька достатньо серйозних дій з боку Росії. Зокрема, в економічній сфері щодо обмеження поставок в Україну енергоносіїв», – розповідає експерт.

Ще одним таким серйозним кроком Російської Федерації він називає видачу мешканцям окупованих територій Донецької і Луганської областей російських паспортів.

«Вже раніше, хто хотів отримати російські паспорти, там їх і отримав. Там не було спрощеної системи, але тим, хто мігрував з тих територій до Російської Федерації, паспорти видавали», – зазначив Олег Пендзин.

У свою чергу директор Центур прикладних політичних досліджень «Пента» Олег Пендзин підкреслив, що коли видача паспортів відбуватиметься за абхазьким сценарієм, то на місцях розгортатимуть філіали, які масово їх видаватимуть.

«Це правда. Принципова різниця полягає в тому, що буде в цих паспортах написано. Тобто, яким буде місце реєстрації громадянина РФ. Якщо місцем реєстрації буде вказано Донецьк чи Луганськ, то про це вже потрібно говорити зовсім по-іншому», – резюмував Олег Пендзин.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін підписав указ про спрощений порядок видачі російських паспортів мешканцям ОРДЛО.

Президент України Петро Порошенко заявив, що незаконна видача паспортів РФ – це спроба легітимізувати військову присутність Росії в ОРДЛО.

Читайте більше новин на тему: паспорти РФ

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 09:27 :05