live
Новини » Регіони

Ковель – за крок до створення першої ОТГ міста облзначення на Волині

Ковельська міськрада ухвалила рішення, яке дає зелене світло для створення Ковельської міської ОТГ. Ця об’єднана територіальна громада стане першою на Волині ОТГ на базі міста обласного підпорядкування.

Про це IA ZIK повідомила консультант з комунікацій Волинського РВ Асоціації міст України Тамара Зубенко.

«Сьогодні, у Чистий четвер, Ковельська міська рада прийняла рішення про надання згоди на добровільне приєднання Ружинської сільської ради Турійського району! Отже, формування першої на Волині ОТГ міста обласного значення набуває реальності. Вітаю територіальні громади Ковеля і Ружинської сільської ради з важливим кром у нове майбутнє», – написав на своїй сторінці у ФБ Валентин Малиновський, консультант з правових питань Асоціації міст України.

Експерти намагалися донести усім учасникам формування Ковельської міської ОТГ важливість такого рішення для майбутнього розвитку цих територій, адже не секрет, що у Ковеля другий за розмірами бюджет після бюджету Луцька, за площею місто залізничників більше за обласний центр і в майбутньому воно може стати потужним логістичним центром не лише Західної України, але й Східної Європи.

Тепер, щоб процес створення Ковельської міської ОТГ дійшов логічного завершення, Ружинську сільську раду потрібно виключити зі складу Турійської селищної ОТГ, куди вона входить відповідно до Перспективного плану, і включити до Ковельської міської ОТГ.Loading...
Loading...
Loading...