Новини » Київ 25 квітня, 2019, 14:56
Кличко перевірив нові фільтраційні станції та відзначив, що потужності очисних систем збільшать втричі
Фото: kiev.klichko.org
Фото: kiev.klichko.org

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як працюють нові фільтраційні станції, що встановили на сміттєвому полігоні №5 у селі Підгірці. Мер відзначив, що потужності очисних систем планують збільшити майже втричі.

Про це повідомляє прес-служба столичного міського голови.

«У 2015 році ми відновили і модернізували німецьку систему переробки фільтрату («ROCHEM UF – Systeme GmbH» – ред.), яка не працювала з 2012 року. Без роботи системи існував ризик потрапляння накопиченого фільтрату в навколишнє середовище. Сьогодні обладнання працює і потужності для переробки збільшені», – зазначив Віталій Кличко.

За словами мера, якщо раніше обладнання переробляло 350 кубів ядовитого фільтрату на добу, то сьогодні – 550 кубометрів. Вартість системи та її встановлення – 17 млн грн. На черзі – дооснащення ще двома модулями, що дозволить збільшити її потужність до 950 м куб/добу.

Ефективність роботи німецького обладнання продемонстрували, показавши дві колби в одній з яких містився фільтрат з полігону, а в іншій – вже очищена дистильована вода, безпечна для навколишнього середовища.

Нагадаємо, у 2018 році Київрада ухвалила план заходів для рекультивації полігону №5. Для виконання робіт залучили найкращих українських та міжнародних фахівців, зокрема експертів Федерального міністерства Німеччини із питань довкілля. Уже завершений проект рекультивації першої черги полігону. Також передбачено будівництво альтернативного полігону та нового сміттєпереробного заводу в місті Києві.

Як повідомлялося, Віталій Кличко заявив, що за кілька останніх років у Києві оновили понад 830 км доріг.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 04:26 :20