Новини » Світ 25 квітня, 2019, 23:07
Канада залишить війська у Єгипті ще на три роки
Армія Канади
Армія Канади

Канада вирішила ще на три роки продовжити свою участь у міжнародній миротворчій операції на Сінайському півострові.

Про це заявили у міністерстві оборони Канади, повідомляє Укрінформ.

«Уряд Канади подовжив до 31 березня 2022 року операцію CALUMET – внесок Збройних сил Канади до Міжнародних сил і спостерігачів на Сінайському півострові», – повідомили у Міноборони.

Зазначається, що рамках своїх оновлених зобов’язань, Канада відправить до Єгипту 55 членів Збройних сил.

«До канадського контингенту входитимуть старші радники, персонал штаб-квартири та експерти у таких сферах, як: віддалене спостереження, логістика, інженерна справа, патрулювання й тренування. Цей особовий склад виконуватиме керівні та високоспеціалізовані ролі, підтримуючи та посилюючи ключові можливості Міжнародних сил і спостерігачів», – наголосили у відомстві.

Канадські військові переважно виконуватимуть свої функції із бази Міжнародних сил в єгипетському ель-Гораху.

Як відомо, Міжнародні сили та спостерігачі – незалежна організація, що має миротворчі зобов’язання на Синайському півострові. Вона була створена у 1981 році США, Єгиптом та Ізраїлем й відповідає за нагляд за виконання безпекових складових мирної угоди 1979 року між Ізраїлем та Єгиптом. Міжнародні сили та спостерігачі складають із близько 1200 осіб з 12 держав: Австралії, Канади, Колумбії, Чехії, Франції, Італії, Нової Зеландії, Норвегії, Республіки острови Фіджі, Великобританії, США та Уругваю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 07:28 :39