Новини » Політика 25 квітня, 2019, 4:30
Холодницький прокоментував візит Шабуніна з юристом Коломойського до директора НАБУ
ZIK
ZIK

Хто ходить до Ситника у нічний час, або до кого ходить він – не є предметом нашого нагляду. Ми наглядаємо за провадженнями. Але саме через такі візити потім з’являються розслідування Бігуса.

Це заявив керівник САП Назар Холодницький у ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

Ведуча програми зауважила, що голова громадського контролю НАБУ Галина Янченко, як з’ясувалося, вже півроку була активним учасником команди Володимира Зеленського. Відтак, чи допустимі такі кроки, і чи потрібно в таких випадках складати повноваження?

«На мою думку, така обставина повністю дискредитує як НАБУ, так і в цілому антикорупційну реформу в державі. Адже людина, яка очолює той орган, який має бути наглядачем від суспільства, фактично грає на стороні однієї з політичних сил. А потім, мені дедалі важче переконувати громадськість, що ми є каральний орган без будь-якої політичної приналежності», – визнав Назар Холодницький.

Він зауважив, що це вже не перший випадок, коли антикорупційні органи були скомпрометовані діями своїх посадовців.

«Пригадайте нічні поїздки до президента або візити одного з антикорупційних активістів разом з адвокатом одного з олігархів у нічній час до Артема Ситника. Такі візити мають бути або анонсовані, або ж постфактум прокоментовані, що вимагає громадське суспільство.

Я вважаю, що особливо у період передвиборчої кампанії задля збереження аполітичності всієї антикорупційної структури такі зустрічі мали би бути відмінені. В іншому випадку потім з’являються саме такі розслідування Бігуса. Але хто ходить до Артема Ситника в нічний час, або до кого ходить він – не є предметом нашого нагляду. Ми наглядаємо за провадженнями», – підкреслив Назар Холодницький.

Нагадаємо, сьогодні під час засідання Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції директор НАБУ Артем Ситник заявив, що перший заступник керівника САП Максим Грищук наказав детективам не згадувати бізнес-партнера президента Олега Гладковського у матеріалах справи про розкрадання в оборонному секторі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 02:05 :47