Новини » Політика 25 квітня, 2019, 21:49
«Дов...на корупція», – Єгор Соболєв пояснив, чому не пішов у «Свободу»
ZIK
ZIK

Основна проблема, чому я не у «Свободі» – це «довбана корупція».

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Єгор Соболєв.

У народного обранця поцікавилися, чому він не приєднається до партії "Свобода". У відповідь він зазначив, що дружить із багатьма свободівськими активістами.

За його словами, їх поєднує бажання мати сильну незалежну державу, проте він трохи інакше ставиться до різних національностей.

«Мені здається, що багатобарвність України, регіональні відмінності – це, насправді, наша сила. В університеті я вивчав етнологію і знаю, що нації, які є різні, вони насправді сильніші, енергетичніші. Хорошим прикладом є американська нація», – сказав пан Соболєв.

Політик пригадав, як проявили себе висуванці від цієї партії, зокрема Генеральний прокурор, міністр аграрної політики та інші посадовці.

«Це біда багатьох націонал-демократичних сил, що маючи хороші цінності на словах, в ділі це дуже часто затьмарюється бажанням збагачуватися. Я можу гарантувати, що у тій політичній силі, де я буду, корупції не буде взагалі.

Людина, яка буде давати слабину, яка не витримуватиме тиску, буде негайно піддаватися розслідуванню і виганятися у напрямку Антикорупційного суду», – констатував Єгор Соболєв.

Нагадаємо, народні депутати України Єгор Соболєв і Семен Семенченко, яких у 2014 році було обрано до Верховної Ради за списками партії «Об’єднання «Самопоміч», оголосили про намір вийти з партії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 04:14 :20