Новини » Світ 25 квітня, 2019, 19:59
Держдеп США увів санкції проти прем’єр-міністра Чечні

Зовнішньополітичне відомство США оголосило про введення санкцій проти прем’єр-міністра Чеченської республіки Росії Мусліма Хучієва через його причетність до катувань та інших знущань над людьми.

Про це офіційно заявили в Держдепартаменті США в четвер, повідомляє Укрінформ.

«Державний департамент публічно запроваджує санкції проти голови (прем’єр-міністра) уряду Чеченської республіки РФ Мусліма Хучієва», – підкреслили в американському відомстві.

При цьому наголошується, що основна причина такого рішення – «причетність (Хучієва – ред.) до грубих порушень прав людини», зокрема до катувань.

Під санкції Держдепу також потрапила дружина чеченського прем’єр-міністра, Сапіят Шабазова. Їм забороняється в’їжджати на територію Сполучених Штатів.

«Ми наголошуємо, що недавня доповідь, підготовлена в рамках Московського механізму ОБСЄ, підтвердила, що чиновники чеченського уряду безкарно чинили й продовжують вдаватися до серйозних порушень прав людини та інших зловживань», – підкреслили в Держдепартаменті США.

Серед таких дій перераховуються утиски й переслідування, довільні й незаконні арешти чи затримання, катування, насильницькі зникнення та позасудові затримання. «Ми вкотре закликаємо російські федеральні органи влади притягти до відповідальності чиновників, відповідальних за порушення прав людини в Чечні, включаючи Мусліма Хучієва»,- наголосили в Державному департаменті США.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 12:32 :08