Новини » Львів 25 квітня, 2019, 16:39
Депутати ЛМР виділили землю під установку для спалювання газу Грибовицького сміттєзвалища
Грибовицьке сміттєзвалище. Фото: Микола Тис/ZIK
Грибовицьке сміттєзвалище. Фото: Микола Тис/ZIK

Депутати Львова погодили поділ земельної ділянки на території Грибовицького сміттєзвалища, частина якої перейде приватній компанії під спорудження системи дегазації полігону.

Згідно з ухвалою ЛКП «Збиранка» отримало дозвіл на виготовлення технічної документації щодо поділу земельної ділянки площею 5,4658 га (кадастровий номер 4622785700:04:000:0001) на території Малехівської сільської ради на дві частини. Одна, площею 5,4 га залишиться для обслуговування сміттєзвалища та збірників інфільтратів, а ділянку, площею 0,0600 га передадуть компанії «Кліар енерджі» для встановлення на ній когераційної установки для спалювання звалищного газу.

Цю приватну структуру обрали на конкурсі і ЛКП «Зелене місто» у грудні 2019 року уже підписало з нею угоду, терміном на 10 років. Згідно з цією угодою, «Кліар енерджі» має встановити систему дегазації полігону та виробництва з неї електроенергії на установці, потужністю 1 мегават по «зеленому» тарифу. Також – встановити трансформаторну підстанцію для потреб ЛКП «Збиранки» на 250 кіловат. А ще інвестор сплатив інфраструктурні внески у бюджет Малехова і Грибович у сумі 1 млн кожному селу. Систему мали б запустити орієнтовно у червні 2019 року.

Як повідомляв ZIK, на останньому сесійному засідання депутати відклали початок дегазації Грибовицького сміттєзвалища – бояться зловживань.

Адже якраз напередодні було затримано після отримання неправомірної винагороди директора ЛКП «Збиранка» Віталія Пугача.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 15:28 :24