live

Червакова відповіла Зеленському щодо звинувачень на адресу ЦВК

ZIK

Заяви Володимира Зеленського про те, що Центрвиборчком затягує з офіційним оголошенням результатів другого туру президентських виборів, є неправдивими.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України (фракція БПП) Ольга Червакова.

Нардеп, коментуючи заяву переможця другого туру президентських виборів Володимира Зеленського про те, що ЦВК затягує з офіційним оголошенням результатів волевиявлення, висловила переконання, що президентську «булаву» від Зеленського ніхто не ховає.

«Пан Зеленський каже, що ЦВК затягує, але це – неправда. У ЦВК є відведені законом 10 днів на підрахунок й оголошення результатів. 10 днів із моменту волевиявлення ще не пройшли, і, відповідно, якби ці 10 днів минули, а ЦВК зволікала, то могли б виникнути підстави для того, щоб звинувачувати Центрвиборчком у затягування процесу», – сказала Ольга Червакова.

Вона продовжила, що після оприлюднення результатів ЦВК Верховна рада призначає дату інавгурації. Нині у парламенті такої постанови ще немає, тому що очікують на офіційне оголошення результатів виборів Центрвиборчкомом.

«Навіть якщо подивитися просто не на логіку, а на механіку процесу, однаково, чи сьогодні оголосила б ЦВК, чи завтра ЦВК оголосила б ці результати, однаково не встигли б на цьому пленарному тижні проголосувати цю постанову, тому що її треба підготувати, зареєструвати. Навіть якщо уявимо собі ідеальну ситуацію – завтра ЦВК оголошує, ми не встигаємо, бо у п’ятницю Верховна Рада працює в режимі «день уряду – депутатські запити» і розділ «Різне», – зазначила нардеп і додала, що за розгляд постанови щодо дати інавгурації ВРУ візьметься лише після завершення наступних двох тижнів, які будуть непленарними.

Нагадаємо, 25 квітня переможець другого туру виборів Президента в Україні Володимир Зеленський записав черговий ролик й виставив його на сторінці партії у Фейсбуці. Він заявив, що ЦВК затягує офіційне оголошення результатів.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

Loading...
Loading...
Loading...