Новини » Регіони 25 квітня, 2019, 15:01
Чернівецька міськрада просить правоохоронців перевірити законність купівлі вживаних тролейбусів

Чернівецька міськрада звернулася до правоохоронних органів щодо питання законності придбання вживаних тролейбусів.

Про це повідомляє власкор ІА ZIK.

За звернення та створення комісії, яка вивчатиме це питання, проголосували 26 депутатів міськради.

Чернівці придбали вживані швейцарські тролейбуси по 1,6 млн грн, які Луцька міськрада відмовилась купувати по 950 тис. грн, повідомив на сесії Чернівецької міськради депутат Луцької міськради Микита Рабан.

Він повідомив, що було проведено відповідні перемовини з швейцарською стороною, створено комісію, проведено ряд тендерів, але всі тендери були зірвані під різними приводами.

Він додав, що згодом ці самі тролейбуси були придбані Чернівцями за значно більшу ціну – 1,6 млн грн за одиницю.

Представник ГО «Інститут соціальної ініціативи» Ілля Токаренко з Луцька повідомив, що під час підготовки тендерної документації вартість тролейбусів складала 650 тис. грн.

«До 950 тисяч зросла вартість у зв’язку з доставкою – так як тролейбуси дуже великі, великогабаритні, і їх потрібно якось доставляти. Після того, як в Луцькій міськраді «збивають» тролейбуси, а Луцьк залишається без громадського транспорту, Чернівецька міська рада за 1,6 млн грн одразу погоджується купувати ці самі тролейбуси. Це рівно сім мільйонів на цих тролейбусах хтось поклав собі в кишеню. Я буду піднімати питання стосовно зговору. Тому що дехто саботував цей тендер в Луцьку, а дехто тут відразу погодився з конкретною надбавкою», – повідомив І. Токаренко.

Водночас громадський активіст з Чернівців Дмитро Глиняний закликав міську раду звернутись до правоохоронних органів з цього приводу.

Після цього рада проголосувала за звернення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-16 16:27 :13