Новини » Політика 25 квітня, 2019, 16:21
Корчілава: Видача російських паспортів мешканцям ОРДЛО – попередження українській владі
ZIK
ZIK

Свого часу Росія вже діяла за схожим з українським сценарієм у Грузії, видаючи свої паспорти в Абхазії та Осетії. Це свого роду попередження українській владі, що, мовляв, коли ви щось спробуєте зробити, наготові є грузинський сценарій.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив екс-прес-аташе посольства Грузії в Україні Бачо Корчілава.

Він зазначив, що видача російських паспортів мешканцям ОРДЛО – це продовження агресії, яке вказує на те, що Москва не збирається змінювати своїх планів.

«Перехідний період, коли в країні тривають внутрішньополітичні процеси, є найвигіднішим для цього. Росія чітко розуміє, що у такий час усім зовсім не до цього. Після Криму і Донбасу Україна певний час «розкачувалась» у зовнішньополітичному плані, щоб почати діяти. Зараз був найбільш вдалий момент», – запевняє експерт.

Він пригадав, як видача російських паспортів відбувалась в Осетії та Абхазії. Мовляв, це своєрідне попередження українській владі, що коли ви щось спробуєте зробити, наготові є грузинський сценарій.

«Усі це чудово розуміють, але не хочуть говорити вголос. Я весь час згадую, як екс-радник Путіна Андрій Ілларіонов у студії в Савіка Шустера розповідав, якими будуть дії Путіна в Криму і на Донбасі. Він передбачив усю ситуацію абсолютно точно. Втім, тоді українські політики на нього дивились зі сміхом», – розповідає Бачо Корчілава.

Читайте також: У Зеленського озвучили позицію щодо видачі паспортів РФ жителям ОРДЛО

Відтак, наголошує він, все те, що сьогодні Володимир Путін здійснює щодо України, ніяк не відрізняється від його дій щодо Грузії.

«Протидіяти роздачі паспортів сьогодні не можна. Скільки разів ця схема застосовувалась на пострадянському просторі, стільки разів спрацювала», – резюмував екс-прес-аташе посольства Грузії в Україні.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін підписав указ про спрощений порядок видачі російських паспортів мешканцям ОРДЛО.

Президент України Петро Порошенко заявив, що незаконна видача паспортів РФ – це спроба легітимізувати військову присутність Росії в ОРДЛО.

Читайте також: В Росії зробили тривожну заяву по війні з Україною

Читайте більше новин на тему: паспорти РФ

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 09:28 :47