live

Асоціація CHILD.UA організувала спеціальний кіносеанс для дітей з аутизмом

"Тихий" кіносеанс
загрузка...
загрузка...

Напередодні Великодніх свят Асоціація CHILD.UA на чолі з Євгенією Тимошенко запросила дітей з аутизмом на «тихий» кіносеанс.

Понад 100 дітей із розладами аутистичного спектра (РАС) відвідали кінотеатр «Оскар», де для перегляду їм запропонували мультфільм у зручному для них форматі – з приглушеними звуковими та світловими ефектами. Такий адаптований сеанс провели у кінотеатрі вже втретє.

Захід став частиною тематичного марафону AUTІSM FRIENDLY SPACE, який має на меті змінити ставлення суспільства до людей з аутизмом. Асоціація започаткувала його до 2 квітня – Всесвітнього дня поширення інформації про аутизм.

"Тихий" кіносеанс

Квітень традиційно вважається місяцем інформування про РАС, і протягом цього часу команда волонтерів Асоціації вела активну інформаційну роботу, щоб створити в Україні середовище, дружнє до людей з аутизмом. На завершення місяця CHILD.UA також передала спеціальне обладнання і для дорослих з РАС, яке стане корисним під час корекції та реабілітації.

«Ми продовжуємо наш тематичний марафон, поступово налагоджуємо зв’язки з кінотеатрами, супермаркетами, торговими та розважальними центрами. Запрошуємо співробітників таких закладів пройти наші тренінги, щоб вони були готові толерантно реагувати та допомагати людям з аутизмом», – зазначила президент Асоціації CHILD.UA Євгенія Тимошенко.

Асоціація CHILD.UA об’єднує міжнародні та всеукраїнські громадські організації з метою допомоги дітям, що опинилися у важких життєвих обставинах, надаючи їм можливості та навички для кращого майбутнього. Щороку Асоціація проводить близько 30 благодійних заходів, займається соціалізацією та психологічною реабілітацією дітей, надає благодійну допомогу, сприяє їхньому культурному та творчому розвитку.

Loading...
Loading...
Loading...