Новини » Регіони 24 квітня, 2019, 9:25
Закарпатські угорці привітали Зеленського та сподіваються на діалог з нацменшинами

90% угорців Закарпаття підтримали на виборах президента Володимира Зеленського.

Про це йдеться в заяві Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС), яку опублікувало місцеве видання Mukachevo.net

Товариство угорської культури Закарпаття  відзначає, що переважна більшість населення країни, включаючи закарпатських угорців, проголосувала за нового президента України.

«Ми дякуємо всім нашим співвітчизникам, які прийшли на вибори і віддали свої голоси, що надає шанс для країни піти по шляху розвитку.

КМКС вітає президента Володимира Зеленського із отриманням довіри громадян. Ми вважаємо, що підтримка більш ніж 72% електорату створила політичний капітал, завдяки якому новообраний президент зможе слідувати новій політичній лінії на основі європейських цінностей.

Понад  90% угорськомовних підтримали ці зміни, з надією на те, що новий президент, на відміну від свого попередника, не буде проводити антиугорську політику.

Перш за все, ми впевнені, що новий президент відмовиться від політики цілеспрямованої асиміляції угорців, і що він повністю гарантуватиме їм мовні права і повне забезпечення прав на освіту, починаючи від дитячого садка до університету, відповідно до Конституції та міжнародних угод», – зазначається у заяві КМКС.

У КМКС сподіваються, що новий президент готовий до діалогу з представниками національних меншин, та надасть можливість розвитку країни, сприятиме зміцненню зв’язків та партнерства України з Угорщиною та Європейським Союзом.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 02:50 :21