Новини » Львів 24 квітня, 2019, 14:34
З впровадженням е-квитка у Львові пільговики не зможуть їздити за посвідченням
Фото: Олександр Мазуренко/city-adm.lviv.ua
Фото: Олександр Мазуренко/city-adm.lviv.ua

З впровадженням у громадському транспорті Львова електронного квитка, посвідчення пільговика не даватиме право на безкоштовний проїзд.

Як повідомив під час прес-конференції заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий, особам, що мають право на безкоштовний проїзд, видаватимуть картки для проїзду, які під час поїздки треба буде валідувати.

Отримати таку картку у центрі обслуговування пасажарів зможуть пільговики, які є у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги. Тож у Львівській міськраді закликають не зволікати і завітати до органу соцзахситу для здійснення реєстрації.

Як пояснив начальник управління соціального захисту Ігор Кобрин, пільговики, які коли-небудь звертались до соцзахисту, уже внесені до цього реєстру. «Але часто буває, що люди не зверталися саме за пільгами в органи соцзахисту, а користувалися, до прикладу, тільки правом проїзду. Тому тим пільговикам, які не є зареєстровані в цьому реєстрі, зараз, поки ще не введений сам електронний квиток, потрібно там зареєструватися, щоб потім при видачі електронного квитка ми самі між собою обмінювалися даними, чи є ця людина в реєстрі, чи немає. Якщо є, то ця людина одразу зможе користуватися правом пільгового проїзду, якщо немає, то картка все ж буде видаватися, але поки ми з’ясуємо ці дані вона буде не активною», – пояснив Ігор Кобрин.

Процедура реєстрації пільговиків не складна, для цього працівник соцзахисту вносить до реєстру дату народження пільговика, номер його ідентифікаційного коду та реквізити посвідчення, яке надає пільговий статус.

У мерії певні, що така проїзна картка дасть змогу облікувати пільговиків та позбавитись фальшивих пенсійних посвідчень, які шахраї використовують для безкоштовного проїзду.

«Наголошую, коли запрацює повністю система електронного квитка у Львові, посвідчення перестануть надавати право безкоштовного проїзду. Це вже передбачено на законодавчому рівні, ми можемо це регулювати місцевими підзаконними актами, і ми це зробимо, бо інакше у нас не буде можливості аналізувати пасажиропотоки, бо на деяких маршрутах є 50-60% пільгових перевезень», – сказав Андрій Білий.

Він також зазначив, що тендерні процедури, розпочаті мерією у березні 2017 року, закінчаться у червні 2019 року, і місто підпише з компанією-переможцем угоду. У такому випадку, встановлення валідаторів у транспорті має розпочатися у серпні-вересні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 00:33 :45