Новини » Економіка 24 квітня, 2019, 10:01
Винзаводи у Криму можуть закрити через санкції
Вино. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Вино. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

В окупованому Криму через міжнародні санкції найближчим часом можуть зупинитися виноробні підприємства.

Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на главу асоціації виноробів «Севастополь» Олексія Липка, інформує РБК-Україна.

Повідомляється, що кримські винзаводи можуть зупинити виробництво через брак скляної тари, так як виробник, який входить до міжнародного концерну, припиняє поставки на півострів. Таким чином, зупинка виробництва вина загрожує, зокрема, Севастопольському винному заводу, «Золотій Балці», «Бельбеку», Alma Valley, «Масандрі», «Новому Світу» та «Інкерману».

Також повідомляється, що після анексії Криму склотару на півострів постачали підприємства «Русджам» і АТ «Кавминстекло». Нещодавно на останньому в результаті угоди контроль перейшов до американських акціонерів, після чого змінили гендиректора компанії, а новий топ-менеджер Александрс Павловс заявив, що зупиняє будь-яку співпрацю із споживачами у Криму через санкції.

У той же час Липко стверджує, що заповнити цей обсяг за рахунок «Русджама» не вдається в результаті того, що він не може забезпечити виробництво склотари в потрібному асортименті і взагалі не приймає нові замовлення.

Він також зазначив, що кримські підприємства стали отримувати повідомлення про призупинення поставок тари.

Читайте більше новин на тему: окупований Крим

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 00:11 :09