live

Відомий режисер Сеітаблаєв створить фільм про сміливий рейд 95 бригади на Донбасі

Ахтем Сеітаблаєв. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Український режисер Ахтем Сеітаблаєв планує створити історичну драму про легендарний рейд 95 окремої аеромобільної бригади влітку 2014 року на Донбасі.

Про це він розповів в інтерв’ю Укрінформ.

«Я взагалі думав, що більше не буду знімати стрічки на тему сучасної війни. Але ми довго розмовляли і дорозмовлялися до того, що як ми можемо не зняти цю стрічку. Адже це дійсно легендарна історія, яка, настільки мені відомо, не має аналогів у військовій історії: 1500 км тилами ворога з перемогами для того, щоб врятувати своїх бійців, своїх людей. Саме життя написало таку історію – історію перемоги, звитяги, мужності й гідності. Ну як не зняти фільм про таку історію?!», – сказав він.

Він додав, що це не буде суто бойовик. Спочатку – історії чоловіків.

Відомо, що фільм знімуть на основі спогадів бійців.

«І зараз якраз працюємо на тим, щоб знайти те ядро, навколо якого будемо будувати. Треба буде зустрічатися з бійцями 95-ї бригади, командувачем Десантно-штурмових військ Михайлом Забродським, багатьма іншими людьми. Ми знову хочемо побудувати фільм на реальних спогадах реальних людей. Але все це потрібно оформити в драматургії, яка буде мати всі ознаки драматургічної архітектоніки зі своїм початком, зав’язкою, розвитком, кульмінацією і, власне, з розв’язкою», – наголосив Сеітаблаєв.

Читайте також: Ахтем Сеітаблаєв: Кіно – це потужний інструментарій, який в змозі без крові об’єднати людей та країну

Loading...
Loading...
Loading...