Україна виборола право провести кваліфікацію Євро-2019 з баскетболу 3х3

fbu.ua

Україна отримала право на проведення кваліфікації чемпіонату Європи з баскетболу 3х3 2019 року.

Міжнародна федерація баскетболу (FIBA) 3x3 задовольнила заявку Федерації баскетболу України (ФБУ) на проведення однієї з трьох кваліфікацій до чемпіонату Європи-2019. Відповідно до міжнародного календаря вона відбудеться у Києві 29–30 червня. Змагання відбуватимуться на Софійській площі та мають стати черговим етапом розвитку цього олімпійського виду спорту в Україні, повідомляє fbu.ua.

До того ж кваліфікація до чемпіонату Європи 3х3 стане першими офіційними змаганнями на території України за участю національних збірних.

У київській кваліфікації візьмуть участь десять чоловічих команд (Україна, Чехія, Естонія, Білорусь, Литва, Швеція, Данія, Хорватія, Австрія та Боснія і Герцеговина) та дев’ять жіночих (Україна, Чехія, Естонія, Білорусь, Литва, Швеція, Данія, Хорватія, Австрія).

Відзначимо, що до фінального турніру чемпіонату Європи-2019 з кваліфікації виходять перші дві команди.

Ще два кваліфікаційні етапи до чемпіонату Європи 2019 відбудуться також 29–30 червня у Латвії (Рига) та Румунії (Констанція).

Фінальний турнір чемпіонату Європи-2019 з баскетболу 3х3 2019 року проходитиме з 30 серпня по 1 вересня в угорському Дебрецені. Участь братимуть по 12 збірних у чоловіків та жінок.

 

 

Loading...