У Раді оголосили збір підписів за відставку голови ВРУ – Парубій обіцяє сприяти

ZIK

У Верховній Раді збиратимуть підписи за відкликання з посади голови ВРУ Андрія Парубія – у БПП та «Народному фронті» заявили про спробу реваншу.

Як заявив під час ранкового засідання Верховної Ради України, яке транслює телеканал ZIK, від імені фракції БПП та «Народного фронту» голова фракції «Народного фронту» Максим Бурбак, у Раді відбувається спроба реваншу, – ідеться про намагання відправити голову ВРУ Андрія Парубія у відставку.

«Наші вороги марять реваншем. Їхні «козачки» присутні і тут, у залі. Учора один із них заявив, що спробує нашкребти 150 підписів народних депутатів за відкликання з посади голови ВРУ Андрія Парубія. Ми знаємо, хто це робить, і за чиєю вказівкою, і ми знаємо, що реальний задум полягає у тому, щоб за півроку до завершення повноважень відправити ВРУ на дострокові вибори», – заявив Максим Бурбак.

Він застеріг від такого кроку і закликав прибічників режиму Януковича, які вважають результати президентських виборів власною перемогою, «вгамуватися». Максим Бурбак заявив, що реваншу не буде, а ВРУ піде на строкові вибори у жовтні.

Голова ВРУ Андрій Парубій зазначив, що учора в Апарат Ради надійшла заява від нардепа Писаренка, який вимагав оголосити збір підписів про відкликання і відставку з посади голови ВРУ Андрія Парубія.

«Я невідкладно дав доручення, як і всі попередні рази, коли подібну заявку подавав і Рабинович, щоб негайно видали підписні листи. Я наголошую, що ні на йоту цей процес не буде затримуватись», – запевнив голова ВРУ.

Андрій Парубій наголосив, що, як тільки будуть зібрані необхідні підписи, він невідкладно поставить це питання на голосування.

«З одним нюансом – після того, коли я як голова ВРУ поставлю підпис під законом про українську мову. А цей підпис буде незадовго», – заявив голова ВРУ.

Він додав, що у заяві нардепа Писаренка його здивувало те, що, мовляв, має бути завершена епоха беззаконня. Андрій Парубій заявив, що за останні п’ять років було ухвалено всі закони для отримання безвізу, антикорупційні закони, закони для захисту національної ідентичності – мови, культури і телебачення.

«Це ваша епоха завершується і завершилась давно. Ви нас не повернете в епоху пітьми і брехні!» – заявив голова ВРУ.

Звертаючись до опоблоківців, він нагадав, що саме вони голосували за «закони 16 січня», закон Колесніченка-Ківалова.

«До тієї епохи Україна більше не повернеться», – заявив Андрій Парубій.

Нагадаємо, народний депутат із групи «Партія «Відродження» Валерій Писаренко почав збирати підписи за відставку голови Верховної Ради Андрія Парубія.

Loading...
Loading...
Loading...