Новини » Львів

У будинку на вулиці Під Голоском квартири отримали ще десять українських бійців

Сьогодні, 24 квітня, виконавчий комітет Львівської міськради ухвалив рішення про надання ще десяти квартир учасникам бойових дій та членам їхніх сімей у будинку на вулиці Під Голоском.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Повідомляється, що двокімнатні квартири отримали бійці з-поміж дітей-сиріт або позбавлених батьківської опіки, родини загиблих та особи з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок війни на сході України.

«Це наша програма, в рамках якої виділяються квартири у збудованому містом будинку на вул. Під Голоском, 22. Минулого року 42 квартири вже були подаровані, та, на жаль, як би не болісно було визнавати, війна триває досі. І цього року є нові постраждалі, які отримують помешкання. Хочу подякувати вам. Ті люди, які є тут, заплатила найдорожчу ціну – це сім’ї загиблих. І варто додати, що жодне матеріальне благо не компенсує того, що віддали ці сім’ї. Ці квартири є проявом нашої поваги і свідченням того, що нам ніколи не буде байдуже», – розказала радник міського голови Львова, дружина загиблого бійця-офіцера Івана Пасевича Олена Пасевич.

Квартири надано учасникам бойових дій відповідно до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4520 «Про затвердження Програми про захист інтересів осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, а також членів сімей таких осіб».

Зокрема, квартири отримали: п’ять бійців, які до досягнення повноліття мали статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування; двоє бійців з інвалідністю війни; один учасник АТО, який мав інвалідність з дитинства; та дві сім’ї загиблих учасників АТО.

А саме: Іванишин Володимира Володимирівна – сім’я загиблого учасника АТО; Найда Марія Іванівна – сім’я загиблого учасника АТО; Кулеша Мар’ян Іванович – особа інвалідністю внаслідок війни-АТО ІІ-ої групи; Єник Михайло Якович – особа інвалідністю внаслідок війни-АТО ІІ-ої групи; Павлеса Василь Степанович – учасник АТО, який є особою з інвалідністю з дитинства; Яготін Юрій Олександрович – учасник бойових дій, який брав участь в АТО, та до досягнення ними повноліття мав статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування; Перхач Сергій Сергійовимч – учасник бойових дій, який брав участь в АТО, та до досягнення ними повноліття мав статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування; Трофименко Віталій Ігорович – учасник бойових дій, який брав участь в АТО, та до досягнення ними повноліття мав статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування; Луців Володимир Олексович – учасник бойових дій, який брав участь в АТО, та до досягнення ними повноліття мав статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування; Войтина Антон Андрійович – особа з інвалідністю внаслідок війни АТО 3 групи, з-поміж осіб, які до досягнення ними повноліття мали статус дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування.

Нагадаємо, що загалом у Львові учасникам бойових дій надали 68 квартир.Loading...