Новини » Економіка 24 квітня, 2019, 12:10
Третього разу не буде: Гройсман жорстко застеріг керівництво «Нафтогазу»
ZIK
ZIK

Оскільки у НАК «Нафтогаз України» спільно із урядом розробили механізм щодо зниження ціни на газ для населення, питання про звільнення менеджменту компанії знімається із порядку денного. Однак, це вже не вперше, коли постають проблеми із керівництвом цього державного підприємства, тому, якщо така ситуація продовжуватиметься, менеджмент таки доведеться змінити.

Про це на засіданні уряду, яке транслював телеканал ZIK, заявив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Він наголосив: на минулому засіданні уряду поставив «Нафтогазу» ультиматум: якщо там не знизять ціни на газ через падіння ринкової вартості продукту, уряду розглядатиме звільнення голови правління компанії. Та в понеділок на підприємстві заявили, що почули ультиматум –  із 1 травня ціна дешевшає на 300 гривень за тисячу кубометрів.

«Думаю, що це не останнє зниження – ринки демонструють падіння ціни. Тож далі будемо дивитись, як відкрито «Нафтогаз» діятиме щодо українських громадян», – підкреслив прем’єр.

Та він зауважив: це не вперше виникають запитання до НАК «Нафтогазу».

«Перша епопея у нас була із контрактом, друга – з цінами на газ. Тож третього разу не буде – якщо менеджмент державної компанії не зрозуміє, що його держава найняла для ефективного управління підприємством, а не грати із суспільством у кішки-мишки, пояснення буде єдине – зміна менеджменту «Нафтогазу», – заявив Гройсман.

Він зазначив: оскільки компанія виконала поставлену урядом вимогу, питання про звільнення керівництва знімається із порядку денного.

«Однак наголошую: третього разу не буде. Поважайте українське суспільство, конкуруйте на ринку, забезпечуйте збільшення видобутку газу в Україні, належний транзит і якісні послуги. Тоді ми й цінуватимемо вашу роботу», – підкреслив Володимир Гройсман. 

Як повідомлялось раніше, Володимир Гройсман заявив, що газ для населення має подешевшати з 1 травня 2019 року, інакше уряд ухвалить рішення про звільнення менеджменту НАК «Нафтогаз України».

Через тиждень «Нафтогаз» спільно з урядом узгодили механізм, який дозволить зменшити ціну на газ для населення до 8247 гривень за тисячу кубічних метрів від 1 травня 2019 року.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 10:46 :34