Новини » Події 24 квітня, 2019, 17:41
Росія на сході України запустила абхазький сценарій, – експерт

Російська влада шляхом підписання указу про спрощене надання громадянства РФ жителям окупованих територій Донбасу запустила абхазький сценарій на сході України.

Таку думку висловив у Facebook громадський і політичний діяч, доктор юридичних наук, колишній представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін.


«РФ запустила абхазький сценарій на сході України. Громадянство РФ мешканцям окупованих територій є його першим формальним етапом. Через скільки саме державою-агресором буде визнано «незалежність» «народних республік» – питання відкрите. Але по суті воно вже вирішене Кремлем, вочевидь за підсумками 31 березня та особливо – 21 квітня», – написав Бабін.

На його думку, тактично – це фіаско політики Мінських угод, а стратегічно – визнання РФ неможливості мати найближчим часом маріонеткову владу в цілій Україні.

У цьому контексті він поставив риторичне запитання міністру закордонних справ України: чому ми не розриваємо дипломатичних відносин з РФ.

«Вирішувати його всерйоз доведеться вже новій владній команді», – спрогнозував Бабін.

Як повідомили російські ЗМІ, президент РФ Володимир Путін підписав 24 квітня указ, згідно з яким жителі окупованих Росією територій Донецької і Луганської областей мають право звернутися із заявами про прийом у громадянство РФ за спрощеною процедурою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 14:49 :50