Новини » Політика 24 квітня, 2019, 14:34
«Поцілунок» Зеленського з Коломойським є стартом виборчої кампанії, – Зубрицька
ZIK
ZIK

Одразу після того, коли 21 квітня в Україні зачинилися виборчі дільниці, розпочалася виборча кампанія до Верховної Ради. І сьогоднішній перформанс народного депутата Олексія Гончаренка у Маріїнському парку, це підтвердив. Адже плакат, на якому зображений поцілунок Ігоря Коломойського та Володимира Зеленського, є нічим іншим, як донесенням свого реноме до електорату.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK говорила директор Інституту громадянської освіти НаУКМА Людмила Зубрицька.

«Насправді, перформанс народного депутата Олексія Гончаренка біля Маріїнського палацу є нічим іншим, як початком виборчої кампанії до парламенту. Тому що ми розуміємо, коли зачинилися дільниці, розпочався виборчий процес», – сказала Зубрицька.

Вона наголосила, що аналізуючи результати виборів, кожен з політичних авторів намагатимуться певним чином донести своє реноме до електорату.

«Ми вже бачили і про це свідчить президентська кампанія, що наші виборці голосують емоціями. І тому зараз також намагатимуться достукатись до таких емоцій за допомогою різного штибу мемами. Наприклад, давайте зробимо схожу карикатуру на зображення з Берлінської стіни», – зазначила вона.

За її словами, зараз працюватиме правило: «Перший той, хто в полі зору». І саме таким чином привертатимуть увагу. Хоча це не дуже личить народним обранцям.

«Ми розуміємо, що з точки зору депутатської етики, це неприйнятно. Тому що людина маючи повноваження, повинна бути присутньою в залі парламенту, а перформанси можна було б робити у позаробочий час», – вважає Зубрицька.

Нагадаємо, сьогодні зранку на вході у Маріїнський палац нардеп Олексій Гончаренко презентував плакат з поцілунком Ігоря Коломойського та Володимира Зеленського, а також із написом: «Господи! Помоги мне выжить среди этой смертельной любви». Це саме та цитата, яка розташована на Берлінській стіні. Він зазначив, що  плакат є символічним, адже він розташований біля президентської резиденції.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 06:01 :36