Новини » Політика 24 квітня, 2019, 20:21
Політолог про видачу паспортів РФ в ОРДЛО: Путін нагадав українцям, що війна продовжується

Путін вирішив надати право спрощеного отримання російського громадянства українцям, які проживають в ОРДЛО для того, щоб створити сприятливі переговорні позиції на своїх умовах та перевірити на міцність новообраного президента.

Про це написав політолог Тарас Березовець у Facebook.

«Путін виступив з позиції своєї типової «пацанської» логіки, вирішивши надати право спрощеного отримання російського громадянства українцями, які проживають в ОРДЛО. Ще недавно це здавалося фантастикою і залишалося б фантастикою в разі переобрання Порошенка. Але президентом став Володимир Зеленський і Путіну різко захотілося відповісти на «благання» жителів Донбасу», – пише Березовець.

За його словами, мета очевидна – поставити на розтяжку новообраного президента і створити сприятливі переговорні позиції.

«Саме так Путін раніше поступив щодо жителів Придністров’я, Абхазії і Південної Осетії. Тепер будь-які дії в зоні ООС Кремль може трактувати як акт агресії щодо російських громадян. І значить, в будь-який момент можна повторити прецедент з Грузією, який привів до війни 8.8.8», – підкреслює політолог.

Виявилося, пише Березовець, що обрання Зеленського війну на Донбасі не закінчений та навіть не наближає її кінець. Виявляється, Путін може черговий раз порушувати Мінські домовленості і це зійде йому з рук.

«Путін нагадав усім тим в Україні, хто забув або вважав, що війна закінчена, що війна продовжиться. Це вже не тест для України. Це прямий виклик. І дати відповідь на нього повинен і діючий, і наступний президент. Відмовчатися вийде. Там майже 4 млн наших громадян. Ми чекаємо на вашу відповідь», – наголосив політолог.

Читайте більше новин на тему: паспорти РФ

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 02:37 :17