Новини » Політика 24 квітня, 2019, 15:02
Перенесення АП: Якщо openspace за наші гроші, то краще не треба, – Зубрицька
ZIK
ZIK

Ідея Володимира Зеленського про перенесення Адміністрації Президента – намагання візуалізувати увесь «позасистемний» посил його кампанії. Однак, питання в тому, хто платитиме за такий переїзд, адже адміністрація фінансується за кошти платників податків.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK розповіла директор Інституту громадянської освіти НаУКМА Людмила Зубрицька.

Вона підкреслила: слід чітко розуміти, який посил криється за кампанією Володимира Зеленського – позасистемні люди, нова формація, діджиталізація всієї країни. Саме на цьому він наголошував, коли презентував свою команду. Тож ідея із перенесенням Адміністрації Президента є візуалізацією ідей.

«Він намагається візуалізувати себе, як щось нове. Однак це щось нове йде звідки? Фінансуватися воно як буде? Якщо з державного бюджету, то не треба нам нове. Нам достатньо», – вважає Зубрицька.

Адже, за її словами, фінансування секретаріату Адміністрації Президента відбувається саме за кошти платників податків.

«Якщо openspace за наші гроші, то не треба», – наголосила експерт.

Хоча будь-які варіації, зміни та підходи завжди вітаються. Адже інновації є можливими.

«Можна і біля Адміністрації зустрічатись із президентом – просто поставити два стільчики і поговорити. Великою мірою, для відкритості влади openspace не потрібен. Він в голові. Все це просто асоціативна картинка. Цю відкритість потрібно робити діями», – вважає Зубрибцька.

До того ж в Адміністрації Президента функціонує певна система, там і приймають іноземних високопосадовців. Тож постає питання безпеки.

«Насправді питань дуже багато – навіть, хто побілить стіну АП, щоб вона просто не розвалилася. Про це потрібно відкрито запитувати нову владу», – зазначила експерт.

Адже, за її словами, за цим стоїть ще багато бюрократичних процедур.

«Насправді нам потрібно говорити про якість, а не про кількість і не про картинку», – резюмувала Людмила Зубрицька.

Як повідомлялось раніше, Володимир Зеленський підтвердив, що не хоче залишатися у будівлі АП, заявивши, що місце має бути відкритим.

Водночас колишній заступник глави АП Дмитро Шимків розповів, що перенесення АП із Банкової обійдеться у десятки мільйонів доларів.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 15:04 :03