«Ні!» мапам із факами: Львівщина проти сепаратизму!

Вікторія Балицька
Вікторія Балицька Журналіст
Джерело: Віка Балицька/Facebook

Я не показую факи! І я проти щоб від мого імені показували факи! Як і щось заявляли, когось ображали, вимагали і засуджували. Я не делегувала нікому такого права. А коли хтось дуже «креативно»-підприємливий (або провокатор) використовує географічну карту, то тим самим посилає меседж від імені цілого регіону. Чим дискредитує цілий регіон, сотні тисяч людей. Ображає їхню честь та гідність. І щонайгірше закладає ментальні підвалини сепаратизму і маргіналізації.

Я не можу на це вплинути, але я можу заявити, що я проти!

Я поважаю вибір інших людей і хочу щоб поважали мій. Вибори в нашій країні пройшли демократично і чесно. І я приймаю вибір більшості. Бо іншого виходу нема. А я хочу жити в Україні і хочу щоб вона розвивалася і процвітала, залишалася унітарною і соборною.

І ні, я не «перевзуваюся». Бо я і не «взувалася». Я не належу до жодного політичного табору. Я приймаю вибір більшості, не відмовляючись від своїх цінностей і принципів. І я не маю жодної потреби показувати комусь дулі чи факи. А всіх, хто поширює таке лайно буду підозрювати в провокації. Свідомій чи несвідомій.

Ми єдина Україна і в нас одна мета: щасливе якісне життя у цій країні.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...