Новини » Регіони 24 квітня, 2019, 12:41
На Волині махінації директора обійшлися шахті у майже 100 тис. грн

Директора шахти на Волині судитимуть за зловживання службовим становищем та підроблення документів.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт про вчинення директором відокремленого підрозділу «Шахта №9 «Нововолинська» державного підприємства «Волиньвугілля» зловживання службовим становищем, що завдало істотної шкоди інтересам юридичної особи, підроблення офіційного документа, а також подання завідомо недостовірних та підроблених доказів, поєднаних зі штучним створенням доказів захисту (кримінальні правопорушення, передбачені ч.1 ст.364, ч.3 ст.358, ч.2 ст.384 КК України).

Посадовець два роки користувався службовим авто у приватних цілях, внаслідок чого підприємством списано паливо-мастильних матеріалів на суму майже 99 тис. грн.

Державному підприємству «Волиньвугілля» такими діями директора відокремленого підрозділу завдано істотної шкоди.

Звільнений із займаної посади та повідомлений про підозру у вчиненні цього злочину екс-директор, за попередньою змовою зі ще двома посадовцями шахти, аби приховати факт зловживання й уникнути кримінальної відповідальності, підробив офіційні документи про використання у відокремленому підрозділі транспорту, які насправді у вказаний період на підприємстві не видавались та не діяли, та подав органу, що здійснює досудове розслідування, копії цих документів як докази своєї невинуватості.

Невдовзі колишній посадовець постане перед судом, який і обере йому міру покарання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 16:23 :28