Новини » Спорт 24 квітня, 2019, 3:03
«Київ-Баскет» і «Динамо» з перемог розпочали півфінальні серії Суперліги
Столичний «Київ-Баскет» у гостях обіграв СБК «Львів» / ldufk.edu.ua

Вчора, 23 квітня, у жіночій баскетбольній Суперлізі відбулися два перших матчі півфінальних серій. Столичні клуби «Динамо-НПУ» і «Київ-Баскет» розгромивши у гостях бердянську «Чайку-ДЮСШ» та СБК «Львів» відповідно, вже зараз фактично зняли запитання щодо того, хто гратиме у фіналі.

У Бердянську «Чайка-ДЮСШ» грала на рівних з «біло-синіми» лише першу чверть, повідомляє fbu.ua. Але вже на перерву команди пішли за 16-очкової переваги гостей. У другій половині «Динамо» зіграло не менш потужно і досягнуло підсумкової переваги у 41 очко – 37:78 (15:19, 7:19, 9:23, 6:17). Підопічним Володимира Рижова вдалося закрити лідера господарок Олександру Радулович, яка набрала лише шість очок. А найрезультативнішою у матчі стала гравець «біло-синіх» Кійс – 15 очок.

«Київ-Баскет» у Львові приголомшив господарок своєю результативністю вже з початку матчу. Першу чверть киянки завершили з рахунком 29:5 на свою користь, провівши наприкінці цього відрізку ривок 11:0. У першій половині другої чверті тиск гостей продовжився. Після кидка здалеку капітана «Київ-Баскета» Ольховик на екваторі чверті перевага киянок становила вже «+29». До честі львів’янок вони не припинили опір, але у підсумку все одно програли забагато – 35:74 (5:29, 12:12, 8:18, 10:15). Найрезультативніша у львівському матчі Вікторія Кондусь («Київ-Баскет») також набрала 15 очок.

Другі матчі у півфінальних серіях, у яких «Динамо-НПУ» і «Київ-Баскет» можуть оформити фінальні путівки, відбудуться у столиці. «Київ-Баскет» з проти СБК «Львів» зіграє 25 квітня, а «Динамо» з «Чайкою-ДЮСШ» – 26 числа.

2019-05-22 02:56 :36