Новини » Київ 24 квітня, 2019, 19:04
Київ першим почав розбудову електронної демократії в Україні, – КМДА
В Києві відбулась конференція «Smart Ukraine: цифрові технології для розвитку міст».
В Києві відбулась конференція «Smart Ukraine: цифрові технології для розвитку міст».

Сьогодні в Києві відбулась конференція «Smart Ukraine: цифрові технології для розвитку міст», яка відкрила серію заходів, присвячених формуванню електронної демократії в українських містах.

Про це повідомляє Офіційний портал Києва.

Організатор заходу – міська ініціатива Kyiv Smart City в партнерстві з представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні за підтримки Київської міської державної адміністрації, Асоціації міст України та Центру розвитку інновацій.

Як зазначається у прес-релізі, мета конференції – активізувати українські команди в розбудові електронної демократії та надихнути їх на створення і запуск інноваційних сервісів та онлайн інструментів.

Захід об’єднав близько 200 учасників з усієї країни для обговорення перспектив цифрових послуг та інструментів електронної демократії в українських містах. Конференція виявила переваги децентралізації та впровадження онлайн-послуг на місцевому рівні шляхом обміну навичками та залученням міжнародного досвіду.

Також на сайті порталу йдеться про те, що під час конференції спікери та учасники обговорювали і питання цифрової стратегії майбутнього України в рамках глобальної діджиталізації.

«Київ активно використовує інновації для посилення прозорості діяльності влади та спрощення її взаємодії з громадськістю. Наприклад, сервіси «Відкриті дані» та «Майно» роблять інформацію про діяльність та ресурси міста доступною. Також КМДА широко залучає цифрові технології для посилення ролі громадян у житті міста, а смарт-технології допомагають вдосконалити послуги для громадян. Багато з реалізованих столицею проектів впроваджуються в Україні вперше», – прокоментував директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров.

Як повідомила координаторка міської ініціативи Kyiv Smart City Ярослава Бойко, концепція розвитку Kyiv Smart City 2020 була розроблена для того, аби перетворити Київ на технологічно розвинений, соціально відповідальний та комфортний для життя мегаполіс.

«Сьогодні розумні міські рішення створюють нові можливості для підвищення цінності міста, водночас інтеграція технологій покращує ринкові можливості для бізнесу, та поліпшує рівень життя громадян. Мені дуже подобається швидкий темп та вектор, який обрав Київ», – зазначила вона.

Нагадаємо, столиця України удвічі покращила свої позиції у світовому рейтингу стартап-міст та посіла 34-е місце.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 07:28 :19