Новини » Політика 24 квітня, 2019, 16:26
Комітет ВР фінальну версію мовного законопроекту розглядає у закритому режимі

Засідання Комітету ВР, на якому в середу, 24 квітня, мають узгодити позиції фракцій щодо положень мовного законопроекту, відбувається у закритому режимі.

Про це повідомив голова комітету Микола Княжицький, передає Укрінформ.

«Ми будемо (на засіданні комітету, – ред.) обговорювати побажання до цього документу, який завтра фіналізуємо під час голосування. В принципі, засідання не буде відкритим тому, що там будуть керівники фракцій», – сказав Княжицький.

Водночас на запитання чи зможуть представники засобів масової інформації все ж бути присутніми на засіданні комітету, політик сказав, що можливо члени комітету проведуть і відкриту частину.

«Може ми потім проведемо відкриту частину – нам треба з керівниками фракцій порадитися», – уточнив він.

При цьому Княжицький додав, що чекати на спілкування представників комітету з журналістами в рамках засідання не обов’язково: «Ми в загальних рисах усе обговоримо і завтра в залі представимо».

Попередньо засідання профільного комітету анонсувалося як публічний захід, який мав відбутися о 14.30 з кабінетів № 5 на третьому поверсі Верховної Ради. Однак станом на вказаний в анонсі час засідання так і не розпочалося. Згодом поінформовані джерела в комітеті зазначили Укрінформу, що така зустріч може відбуватися у кабінеті Голови Верховної Ради Андрія Парубія за участю голови профільного комітету Миколи Княжицького та голів депутатських фракцій. Однак в апараті ВР такої інформації не підтвердили. Відтак місце проведення комітету залишається невідомим, ймовірно засідання таки відбувається в закритому режимі без участі ЗМІ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 10:45 :50