Новини » Політика 24 квітня, 2019, 18:01
Кіпіані про українську мову: Це першочерговий крок для самозахисту від «братських» обіймів РФ

Кожен допис українською мовою, кожна дитина, яка іде в український клас, кожна куплена книжка українською – це першочергові кроки для самозахисту від «братських» обіймів Росії.

Про це у Фейсбуці пише журналіст Вахтанг Кіпіані.

«Радник Путіна Сурков про паспортизацію окупованої частини території Донеччини і Луганщини: «Це обов’язок Росії перед людьми, які говорять і думають російською мовою». А тепер подумайте, чи міг він сказати: «Це обов’язок Росії перед людьми, які говорять і думають українською мовою». Ні. Тому кожен допис українською, кожна дитина, яка іде в український клас, кожна куплена, а не скачана «на шару», книжка українською – це першочергові кроки для самозахисту від «братських» обіймів. Російськомовні приятелі, пишіть у ФБ українською!», – написав журналіст.

Як повідомлялося, 24 квітня президент РФ Володимир Путін підписав указ про Путін спростив отримання російського громадянства для жителів «ЛНР-ДНР» про спрощений порядок отримання російського громадянства для жителів окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Помічник президента Росії Владислав Сурков заявив, що рішення Володимира Путіна про видачу жителям окупованого Донбасу російських паспортів є обов’язком влади РФ перед людьми, які «говорять і думають російською».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 04:30 :53