Новини » Політика 24 квітня, 2019, 20:15
Ініціативи ВР щодо імпічменту: Безсмертний радить депутатам вгамуватися
ZIK
ZIK

Новообраному Президенту України потрібно переговорити з головою парламенту і запропонувати припинити «гарячку» у ВРУ, яка нікому не йде на користь.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України, представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи у 2014-2016 роках Роман Безсмертний.

Політик, відповідаючи на запитання глядачів, чи ухвалить Верховна Рада 25 квітня закон про мову, зазначив, що підтримує необхідність прийняття такого законопроекту. Він зазначив, що сподівається на те, що у парламентарів вистачить сили і волі ухвалити документ, адже такий закон уже «перекипів» у ВРУ.

Роман Безсмертний, коментуючи законодавчі ініціативи, які Верховна Рада України планує розглянути на пленарному засіданні уже завтра, щодо імпічменту Президента, зняття депутатської недоторканності та інші, зауважив: «Оця «гарячка» – намагання ВРУ прийняти закон про імпічмент, про Президента, мені здається, що депутатам треба вгамуватися. Самому новообраному Президенту треба переговорити з головою парламенту і запропонувати припинити цю «гарячку», бо вона нікому не йде на користь».

Нагадаємо, голова ВРУ Андрій Парубій під час засідання Погоджувальної ради 22 квітня повідомив, що у планах роботи ВРУ на пленарний тиждень 23-26 квітня – блок питань у сфері безпеки та оборони, щодо депутатської недоторканності та реформування парламенту, а також закон про імпічмент Президента України.

Додамо, у ВРУ озвучили вимоги до переможця другого туру президентських виборів Володимира Зеленського, серед яких – зняття недоторканності із депутатів, суддів, Президента України, прозорий оборонний бюджет, ухвалення закону про імпічмент Президента і Тимчасові слідчі комісії ВРУ, перегляд меморандуму з МВФ, скасування рішення уряду про підвищення тарифів та інші.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 04:43 :33