Новини » Політика 24 квітня, 2019, 22:38
Холодницький відреагував на скандал через справу НАБУ щодо «Студії Квартал 95»
ZIK
ZIK

Це провадження – спроба знову затягнути антикорупційні органи в політику.

Це заявив керівник САП Назар Холодницький у ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK.

Ведуча програми зауважила, що сьогодні на комітеті Артем Ситник заявив, що порушив справу проти Володимира Зеленського за використання коштів Держкіно на зйомках картини «Я, ти, він, вона». Отже, що це за справа?

«Хороший фільм – я сам був у кінотеатрі зі своєю дівчиною. Я так розумію, що це провадження було відкрито на підставі ухвали суду. Громадська організація заявила про те, що «Студія Квартал 95» нецільово використали кошти, оскільки стрічка не була належно озвучена», – пояснив Назар Холодницкий.

Отже, на виконання ухвали суду це провадження було зареєстроване. Наразі ж, зазначив очільник САП, прокурори повинні розібратися, чи є в цій справі підслідність НАБУ.

«У мене є сумніви щодо того, чи це підслідність НАБУ. Адже на момент роботи над цим фільмом Володимир Зеленський не був ні кандидатом у президенти, ні представником держави, щоб бути суб’єктом нашого розслідування. Щодо перспективи справи, то наскільки я знаю, кошти були повернуті до державного бюджету ще до всіх проваджень», – зазначив Холодницький.

Прокурор припустив, що це провадження – спроба знову затягнути антикорупційні органи в політику.

«Я радий, що принаймні ми в САП протягом усієї передвиборчої президентської кампанії зробили все можливе, щоб залишитися аполітичними. Бо до мене не ходили «ходоки» на прийом із деякими «квазіантикорупційними» громадськими активістами», – зауважив Назар Холодницкий.

Нагадаємо, сьогодні під час засідання Комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції директор НАБУ Артем Ситник заявив, що перший заступник керівника САП Максим Грищук наказав детективам не згадувати бізнес-партнера президента Олега Гладковського в матеріалах справи про розкрадання в оборонному секторі.

 

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 04:32 :45