Новини » Політика 24 квітня, 2019, 21:50
Холодницький: Шахрай-агент Шевченко має картки доступу до всіх приміщень НАБУ
ZIK
ZIK

Попри те, що директор НАБУ Артем Ситник підтвердив, що фігурант скандалу з Укроборонпромом Євген Шевченко не є його агентом, він чомусь має допуски до всіх приміщень бюро.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів керівник САП Назар Холодницький.

Пан Холодницький розповів, що журналісти перед обнародуванням інформації про розкрадання в Укроборонпромі зробили інтерв’ю з Шевченком, де він заявляв, що він бізнесмен, який заробив мільйон доларів на Укроборонпромі і цим самим написав собі явку з повинною.

«Шахрай-агент Шевченко, який вперше виринув як чорт із табакерки в інтерв’ю Бутусова на початку 2018 року, є ніхто, й Артем Ситник це підтвердив, але чомусь, за моєю інформацією, він має допуски до всіх приміщень НАБУ. Тепер нехай ДБР із цим розбирається», – значив керівник САП.

Також за його словами, справді, НАБУ ще 1 березня 2017 року отримало від Військової прокуратури всі матеріали цієї справи, які підтверджували «цю ганьбу, яка була оприлюднена журналістом Бігусом». Причому він наголосив, що вони були отримані власноручно керівником Головного підрозділу детективів НАБУ Калужинським із його підписом.

«Ці матеріали, всупереч вимог закону, не були приєднані до жодного з матеріалів кримінального провадження, яке було. Вони були тупо поховані в шухляді або просто приховані», – переконаний Холодницький.

Крім того, ведуча програми поцікавилась, якщо пан Холодницький виконує наглядацькі функції, то чи задавав він запитання щодо цієї справи Артему Ситнику. У відповідь гість програми сказав, що неодноразово задавав, але відповіді не отримав.

«Я не наглядаю за шухлядами. Після того, як вийшло журналістське розслідування, ми направляли до НАБУ три офіційні запити і лише на третій отримали відповідь, що ці матеріали лише 18 березня 2019 року були приєднані заднім числом до великого секретного провадження щодо Укроборонпрому, яке саботувалося 2 роки», – прокоментував Холодницький.

Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони.

Вже через тиждень «Bihus.info» оприлюднило новий матеріал, де зазначалось, що всі слідчі органи, включно з НАБУ, «зливали» справи Гладковського за хабарі.

Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування кримінального провадження за матеріалами журналістського розслідування щодо ймовірного отримання правоохоронцями фінансової вигоди у справі про корупцію в оборонній сфері.

12 березня під стінами НАБУ відбулася акція протесту з вимогою притягнути до кримінальної відповідальності заступника Артема Ситника Гізо Углаву.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 05:07 :45