Новини » Політика 24 квітня, 2019, 0:55
Гузь спрогнозував, яка політична перспективна очікує Надію Савченко
ZIK
ZIK

У Надії Савченко немає шансів пройти 5% бар’єр і провести свою політсилу Парламент. Проте її можуть включити в списки інших партій.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Ігор Гузь.

На переконання пана Гузя, Надія Савченко абсолютно втратила підтримку українців.

«Це свідчить і відсутність структури і рейтингів, суди на які не приходили тисячі прихильників і ще дуже багато різноманітних факторів», – вважає пан Гузь.

Проте за його словами, знаючи, що її діями керує рука Рабіновича чи Медведчука чи інших політиків, то можна припустити, що її можуть використовувати, як певний таран проти когось.

«Думаю, що вона як розкручена особа може бути використана у парламентській кампанії. Згадайте розмови, що вона могла увійти у п’ятірку політсили За життя. Можливо її навіть включать у якісь списки, для того щоб грати на Західній Україні і зібрати хоч якісь голоси для цієї промосковської сили», – констатував Ігор Гузь.

Нагадаємо, Надія Савченко пообіцяла, що залишиться в політиціі висуватиметься на парламентські вибори у рамках своєї громадько-політичної платформи. Вона переконана, що політичні сили нової генерації створять гостру конкуренцію старим політичним потугам.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 09:31 :35