Новини » Політика 24 квітня, 2019, 14:11
Гриценко вважає, що ухвалення законопроекту про Президента може нашкодити державі
Анатолій Гриценко. Фото: Микола Тис/ZIK
Анатолій Гриценко. Фото: Микола Тис/ZIK

Лідер партії «Громадянська позиція», колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко вважає, що законопроект про Президента України, одним з авторів якого є віце-спікер парламенту Оксана Сироїд, ухвалювати не можна, оскільки він зашкодить державі.

«Не можна його ухвалювати, не варто навіть реєструвати – цей законопроект є шкідливим для країни», – написав А.Гриценко в середу на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

 

На його думку, категорично неприпустимо позбавляти або обмежувати конституційні повноваження Президента, передаючи Верховній Раді, Кабінету Міністрів чи прем’єр-міністру питання кадрової політики та підзвітності за лінією Міністерства оборони, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, навіть формування складу РНБО України».

Законопроект про президента України, текст якого розміщено на сайті партії «Об’єднання «Самопоміч», передбачає, що президент України вносить подання про призначення міністра оборони України і міністра закордонних справ України за пропозиціями коаліції депутатських фракцій. Законопроект також передбачає, що президент не може вказати в поданні про призначення Верховній Раді України міністра оборони і міністра закордонних справ України іншу кандидатуру, ніж та, яка зазначена в пропозиції коаліції депутатських фракцій.

У середині квітня віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд запропонувала народним депутатам ухвалити закон про Президента України, в якому унормувати повноваження глави держави.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 21:34 :02