Новини » Спорт

Футбольний експерт Сергій Нагорняк: Нині «Карпати» повністю залежні від Мар’яна Шведа

Сергій Нагорняк / fckarpaty.com

Вчорашнє протистояння львівських «Карпат» і одеського «Чорноморця» на стадіоні «Україна» міста Лева відверто не вразило якістю футболу. Команди створили обмаль гольових моментів і не спромоглися на забитий гол.

Своїми враженнями від побаченого в коментарі Інформаційному центру ФК «Карпати» поділився екс-гравець збірної України Сергій Нагорняк.

– Сергію Миколайовичу, як оціните вчорашній поєдинок, що відбувся на стадіоні «Україна»?

– Можу сказати, що загалом гра була рівною. Склалося таке враження, що більше потрібно було чомусь саме «Чорноморцю». Це виключно моє враження. Небезпечних моментів команди створили небагато. На жаль, маємо те, що маємо. Наприклад, у попередній домашній грі з «Ворсклою» львів’яни багато створили і конвертували це у забиті голи. Вчора ж була зовсім інша картина.

– Фактор Шведа життєво важливий для «левів»?

– Потрібно розуміти, що нинішні «Карпати» повністю залежні від Мар’яна. Якщо він добре налаштується, якщо у нього піде гра, якщо він спіймає кураж, то «Карпати» грають набагато цікавіше. Клубу потрібно буде вже зовсім скоро вирішувати це питання. Швед влітку піде і в «зелено-білих» можуть з’явитися проблеми зі створенням атак і креативом. Звичайно є надії на Гуцуляка чи Мякушка, однак на даний момент залежність від одного виконавця занадто серйозна.

– Якість гри та її видовищність однозначно не сприяє появі вболівальників на трибунах?

– Все залежить від двох аспектів: рівня футболу і рівня життя у нашій державі. В людей зараз дуже багато проблем, які є важливішими за футбол. На жаль, від перегляду такого матчу важко отримати задоволення чи просто відпочити. Інколи складається враження, що це не футбол, а якісь муки.

– Вчора на полі було відносно небагато легіонерів. В «Чорноморця» у старті вийшов, наприклад, лише ісландець Арні Вільхамссон. У господарів було четверо іноземців. Як оціните їхній рівень?

– Як на мене, то це ніякий рівень, при чому, у складах обох команд. Це абсолютно не ті іноземці, які потрібні. Вони не сприятимуть прогресу. Єдине позитивне виключення – це Мартін Онгла. Його дії мені сподобалися і помітно, що він стабільно демонструє хороший рівень. Присутність решти легіонерів викликає велике запитання. Мені здається, що вони не є кращими за українських футболістів. Важливо те, що легіонери середнього і низького рівня займають місця наших хлопців. Просто немає, на що дивитися.

– І «Карпати», і «Чорноморець» втратили нагоду поповнити очковий доробок трьома пунктами. Цей недобір очок може стати особливо відчутним на фініші сезону?

– Не думаю, що «Карпати» можуть претендувати на виліт. Достатньо глянути на їхній склад – він є дуже хорошим. Ми вже згадували про гравців атаки: Шведа, Мякушка чи Онглу... Вважаю, що Кльоцу та Гуцуляку потрібно відчути впевненість. Нападник Крістіан Понде? На своєму рівні, який можна назвати нижче середнього. Повторюся, львів’яни занадто залежні від Шведа, який створює практично всі моменти попереду. Це лідер і світла пляма.

 

Loading...