Дочасні вибори: Горган розповів, чому Порошенко може розпустити Раду

ZIK

Якщо депутати провалять голосування за закон про мову, то Петро Порошенко з чистою совістю розжене цей Парламент.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив депутат Київської областної ради фракція «Солідарність» Олександр Горган.

За словами пана Горгана, у Петра Порошенка зараз може бути певна мотивація оголошувати дочасні парламентські вибори. Він наголосив, що чинний Президент вже зараз оголосив, що в новообраного президента буде сильна опозиція і він за підсумками цих президентських дербі справедливо вважає себе лідером опозиції.

«В Зеленського повинен бути уряд і більшість у парламенті, яка буде підтримувати його законодавчі ініціативи, щоб він не розказував потім, що йому хтось заважає. Тоді в такій моделі БПП і її керівник будуть відігравати класичну роль опозиції, яка потім матиме можливість претендувати на наступних виборах представити своє бачення і вказати на помилки», – зазначив Горган.

Натомість, народний депутат України Ігор Гузь пожартував запитуючи пана Горгана про те, хіба штаб не повідомив його, що Петро Олексійович буде йти на парламентські вибори з гаслом «Обирайте нового прем’єра Петра Порошенка», як альтернативу Володимиру Зеленському. Він натякнув на те, що в пана Порошенка амбітніші плани.

«Давайте чесно, Петро Порошенко є політичною твариною, тож він не піде на те, щоб віддати більшість і бути в опозиції. Він буде пробувати, шукати інструменти і союзників сформувати більшість в парламенті в жовтні або в липні», – переконаний Гузь.

Однак, пан Горган заперечив це і сказав, що Петро Порошенко як державник зацікавлений в тому, щоб модель державного управління працювала без всяких перешкод. На його думку, якщо дійсно зараз впаде рейтинг Зеленського, то в Парламенті буде багато партій, які створять коаліцію на корупційних змовах і отже бути втрачено те, що за п’ять років було зроблено Порошенком.

«В цій ситуації в президента зовсім інші мотиви. Він людина, яка п’ять років працювала на державу і в умовах, коли була пуста казна і не було армії він захистив її від руйнування і агресії. Все залежать як депутати проголосують в четвер закон про мову», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія опублікувала підсумки обробки 100% протоколів на виборах президента України у другому турі.

Згідно з даними ЦВК, у голосуванні взяли участь 18 491 840 виборців.

За Володимира Зеленського проголосували 73,22%. Чинний глава держави Петро Порошенко отримав 24,45% голосів.

Loading...