Новини » Політика 24 квітня, 2019, 14:05
Несподіванки від радника: Апаршин буде відмовляти Зеленського від референдуму щодо НАТО
ZIK
ZIK

Іван Апаршин, якому пророкують посаду міністра оборони за Президента Зеленського, несподівано пішов проти оборонної концепції «Зе!Команди». Він категорично проти референдуму щодо вступу до НАТО. Крім того, переконує: особиста зустріч з Путіним – це програшний варіант для України.

Інші резонансні заяви консультанта Володимира Зеленського у сфері національної безпеки і оборони Івана Апаршина, які він зробив в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV», що на телеканалі ZIK (прямі цитати подано в лапках).

Анатолій Гриценко після першого туру зустрічався з Володимиром Зеленським. «Саме під час цієї розмови Анатолій Гриценко запропонував мене як експерта з питань безпеки і оборони. Зеленський погодився з цим».

Під час зустрічі з Зеленським я мав довести йому програму щодо безпеки і оборони, з якою йшла команда Гриценка. «Я, до речі, добре знаю людей з команди Зеленського. З деким працював у секретаріаті Камбіну. Наприклад, з Русланом Рябошапкою».

В оборонній сфері сьогодні немає питань, які неможливо вирішити. «Є питання, які вирішуються дуже швидко, а є ті, що вирішуються протягом року-двох. Втім, вже сьогодні ми можемо покращити стан ЗСУ».

У Зеленському я побачив людину, яка спроможна сприймати інформацію. «Після зустрічі я мав відчуття, що говорив з людиною, яка хоче розібратися. Я відчув, що вони розуміють ці питання не детально, не досконало. Втім, те, що я говорив, сприймалося дуже серйозно».

Мені не пропонували посаду міністра оборони. «Про це не було мови. Я навіть не знаю, хто претендує на цю посаду. Мені при першій же зустрічі сказали, що посади не обговорюємо».

Наполягатиму на тому, що немає сенсу проводити референдум щодо вступу до НАТО. «Переконуватиму виключно аргументами. Лише чотири члени Альянсу проходили референдум. Я не переконуватиму вступати в НАТО, але переконуватиму, що у нас немає іншого шляху».

При зустрічі Володимир Зеленський іноді переходив на російську, але потім повертався до української. «На другій зустрічі взагалі уся команда спілкувалась виключно українською.

Зустріч з Путіним один на один – це програшний варіант. «Я б не радив президенту України самостійно зустрічатися з Путіним. Не вірю, що він зможе щось нам гарантувати. Лише коли там будуть залучені серйозні країни, з якими він не зможе гратися».

Я готовий до виконання обов’язків міністра оборони. «Я пройшов той шлях, що дає підстави говорити про те, що я чітко розумію, як функціонує Міністерство оборони».

Хотілося б, щоб Анатолій Гриценко використав свої досвід і знання для держави. «Кращого міністра оборони, як цивільного менеджера, я не бачив. Втім, я не буду радити його, адже його рівень дещо вищий».

Повне інтерв’ю можна переглянути на каналі ZIKy в YouTube.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 11:52 :04