Новини » Спорт 23 квітня, 2019, 14:38
За виграш Кубка України з футболу гравці «Інгульця» отримають 10 млн грн
Президент ФК «Інгулець» з смт Петрове Олександр Поворознюк / ingulec.com/

Президент першолігового футбольного кубку «Інгулець» з смт Петрове Кіровоградської області Олександр Поворознюк розповів, яку суму преміальних команда отримає за перемогу у фіналі Кубка України над донецьким «Шахтарем».

В інтерв’ю телепрограмі «Профутболу» Поворознюк заявив, що заплатить команді 10 мільйонів гривень.

«Перемогою у півфіналі ми переписали історію «Інгульця». За вихід у фінал дав хлопцям мільйон гривень преміальних. Якщо «луснем» «Шахтар», то дам і десять», – сказав Поворознюк.

Нагадаємо, в півфіналі «Інгулець», який представляє Першу лігу, сенсаційно обіграв луганську «Зорю», вигравши з рахунком 2:1.

Фінал Кубка України відбудеться 15 травня на «Славутич-Арені» у Запоріжжі.

Нагадаємо, клуб першої ліги «Інгулець» став першим клубом за історію проведення національних футбольних турнірів, який вийшов у фінал Кубка України, не будучи представником УПЛ. Однак сам вихід у фінал не дає право «Інгульцю» брати участь в Лізі Європи – необхідно завоювати трофей.

До 2015 року в регламенті УЄФА діяла норма, що команда-фіналіст Кубка країни потрапляє в Лігу Європи у тому випадку, якщо переможець Кубка забронював собі право участі в турнірі рангом вище – Лізі чемпіонів.

2019-06-20 20:07 :17