Новини » Регіони 23 квітня, 2019, 16:00
З Тернопільщини вже відправити до армії понад 60 призовників
З Тернопільщини вже  відправити до армії понад 60 призовників
З Тернопільщини вже відправити до армії понад 60 призовників

Понад 60 новобранців з Тернопільщини відправили сьогодні, 23 квітня, на строкову військову службу.

Як повідомив IA ZIK спеціальний кореспондент інформагентства Міноборони Василь Лабай, перші призовники вирушили до навчальних центрів Збройних сил України та Державної прикордонної служби на Київщину, Черкащину, Полтавщину і Львівщину.

Проводжали тернополян до армії рідні, близькі, духовенство, керівництво області й міста та представники громадськості.

«Держава потребує вашої підтримки. Саме ви, молоді та завзяті, маєте стати опорою нашої Вітчизни. Ви відправляєтеся до війська, щоби навчитися боронити рідну землю. Дякую вашим батькам за те, що виховали справжніх захисників», – звертаючись до присутніх, зазначив в.о. військовового комісара Тернопільського обласного військкомату полковник Олександр Скумбрій.

Він також наголосив, що строковики не служитимуть у районі проведення ООС у Луганській та Донецькій областях, а виконуватимуть завдання у пунктах постійної дислокації військових частин, які розташовані за сотні кілометрів від місця конфлікту.

Впродовж квітня-червня, доки триватиме весняний призов на строкову військову службу, до лав Збройних сил та інших військових формувань України планується відправити понад 500 мешканців Тернопільщини віком від 20 до 27 років.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 11:55 :32