Новини » Політика 23 квітня, 2019, 12:00
Від Зеленського у ВР вимагали прозорого оборонного бюджету і закону, що зруйнує «Роттердам+»
Верховна Рада України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Верховна Рада України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Від новообраного українського Президента вимагають прозорості щодо оборонного бюджету.

Про це під час ранкового засідання Верховної Ради України, яке транслює телеканал ZIK, заявив голова фракції «Самопомочі» Олег Березюк.

Голова фракції наголосив на необхідності зняття недоторканності із депутатів, суддів, Президента України, належному забезпеченні українських військових.

«Ключова парламентська і законодавча ініціатива – це прозорий оборонний бюджет країни, який так не хоче робити олігархічна влада. Безпека, у тому числі, енергетична безпека країни, видобуток власного газу і нафти – треба збільшувати, а не зменшувати», – заявив Олег Березюк та наголосив, що слід ухвалити закон, який зруйнує «Роттердам+».

Під час засідання Ради представник фракції «Батьківщина» Андрій Кожемякін натомість заявив про необхідність ухвалення закону про імпічмент Президента і тимчасові слідчі комісії Верховної Ради та заявив, що від новообраного Президента очікують глобальних змін.

Голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко вимагав остаточно знищити «систему жадібності», змінити виборчу систему, скоротити кількість народних депутатів, а також позбавити Президента невластивих функцій та провести судову реформу. Він звернувся до новообраного Президента з вимогою негайно вимагати перегляду меморандуму з МВФ, скасувати рішення уряду про підвищення тарифів.

А голова фракції «Народного фронту» Максим Бурбак наголосив на тому, що ключове завдання новообраного Президента – повернення окупованих РФ українських територій і захист країни від агресії. Він нагадав Володимиру Зеленському, що від нього очікують оприлюднення плану кроків на 100 днів, рік та увесь термін його роботи.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що розпуску парламенту не буде.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 23:34 :38