live
Новини » Світ

В Алжирі заарештували чотирьох наближених до екс-президента бізнесменів

Протести в Алжирі

Національна жандармерія Алжиру заарештувала чотирьох братів-мільярдерів з родини Кунінеф у справі про корупцію з держоблігаціями, а також заслухала свідчення бізнесмена-промисловця Іссада Ребраба, найбагатшої людини Алжиру (його статки журнал Forbes оцінює в 3,8 млрд доларів), за підозрою у виведенні грошей з країни.

Про це повідомляє держканал Ennahar, пише УНН.

Ряд ЗМІ, наприклад Reuters, AlJazeera та інші, з посиланням на державне телебачення повідомили, що Ребраб теж був заарештований. Однак сам мільярдер в Twitter назвав цю інформацію неправдивою і пояснив, що їздив в жандармерію для надання свідчень з іншої справи. Компанія Cevital, яка імпортує і експортує цукор, яку очолює Ребраб, також спростувала інформацію про арешт свого керівника, пояснивши, що в жандармерії Ребраб вивчає матеріали однієї з кримінальних справ, пов’язаних з компанією (її підозрюють у махінаціях при ввезенні обладнання).

Братів Каріма, Абделькадера, Реда і Тарека Кунінеф алжирська влада підозрюють в невиконанні держконтрактів, корупції, використанні зв’язків з високопоставленими чиновниками в своїх комерційних інтересах і отриманні невиправданих вигод. Reuters зазначає, що сім’я Кунінеф пов’язана з колишнім лідером Алжиру Абдельазізом Бутефлікою, який три тижні тому після 20 років президентства пішов у відставку на тлі масових протестів в країні.

Арешти братів-мільярдерів пройшли після заяв генерала-лейтенанта алжирської армії Гайда Салаха, який висловив надію на переслідування представників правлячої еліти країни за корупцію.

Офіційних заяв від правоохоронних органів Алжиру поки не було.Loading...
Loading...
Loading...