Новини » Політика 23 квітня, 2019, 13:18
Українська мова – must-have для еліт, вона не зникне з приходом Зеленського, – підприємець
ZIK
ZIK

Після президентських виборів державна ніде не зникне. Зараз просто неможливо ввійти в політичну еліту, не спілкуючись українською. У суспільстві щодо цього уже досягнутий консенсус.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK висловив координатор групи «Податки» громадянської платформи «Нова країна», підприємець Павло Себастьянович.

Він наголосив: багато тих, хто проголосував за Петра Порошенка, пов’язують лише цього політика із захистом української мови та ідентичності. Однак, це не так.

«Українська мова нікуди не зникне. У суспільстві щодо цього уже досягнутий консенсус», – переконаний Себастьянович.

Мовляв, зараз усі, хто хоче мати вплив на суспільство та ввійти в політичну еліту, повинні опанувати державну мову і розмовляти нею.

«Українська мова стала вже таким собі «must-have». Ти не можеш увійти в суспільну еліту, якщо не знаєш мови. І це вже є, подивіться на наших дітей – моїй донці 12 років, у неї чиста українська. Вчителі так гарно не вміють розмовляти державною мовою, як це зараз роблять діти», – вважає експерт.

Він зазначив: зміна мови не може відбутись в один день, однак це станеться зі зміною поколінь.

«Вже навіть зараз у російськомовних родинах нове покоління є «білінгво». Вони легко переходять із російської на українську. Тому дивно, що люди пов’язали це з одним лише Порошенком. Сподіваюсь, що найближчим часом цей міф розвіється, а Зеленський продемонструє, що не здійснюватиме жодних кроків у сторону Росії чи впровадження російської як другої державної. Про таке говорять «гарячі голови» на сході, однак це смішно», – підкреслив Павло Себастьянович.

Як повідомлялось раніше, Голова ВР Андрій Парубій зазначав: Верховній Раді залишилося розглянути 290 правок до закону про мову. У четвер, 25 квітня, парламент може взятися за розгляд цього законопроекту по суті.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 17:31 :58