У ФБР розсекретили нові документи про можливу втечу Адольфа Гітлера в Аргентину

Офіційну версію, згідно з якою вождь Третього рейху наклав руки 30 квітня 1945 року неодноразово ставили під сумнів. Проте вона була, є і, найімовірніше, буде найбільш правдоподібною. З іншого боку, любителі конспірологічних теорій нарешті отримали «докази» втечі Гітлера в іншу країну, нехай і досить сумнівні.

Про це пише Naked-science з посиланням на Daily Star.

Після війни американське Федеральне бюро розслідувань вивчало можливість того, що Адольф Гітлер міг вижити. Розсекречений документ ФБР, який присвячений цьому питанню, датований 21 вересня 1945 року. Тобто аналіз можливої втечі Гітлера почали досліджувати вже після перемоги над Японією 2 вересня 1945 року.

У центрі уваги американських фахівців виявилася версія про можливе використання субмарини, яка могла доставити Гітлера в Аргентину. Повідомлення спецагентів говорить, що два підводні човни висадили людей біля берегів Аргентини, а потім цих невідомих відвезли верхом на конях в передгір’я Анд. Джерело зазначає слабкість Гітлера, викликану, зокрема, астмою та виразками. На момент прибуття в Аргентину його нібито супроводжували ще 50 осіб, які могли бути посадовими особами Третього рейху і членами їх сімей. Після висадки Адольф Гітлер нібито проживав в околицях Анд.

У доповіді говориться, що інформоване джерело цих даних зазнало переслідувань з боку аргентинської влади, крім того, він назвав імена шести чиновників, які нібито надали Гітлеру можливість втекти. Варто також відзначити матеріал одного з аргентинських журналістів, в якому він стверджує, що нібито бачив поліцейський звіт з інформацією про дивний підводний човен з офіцерами і цивільною особою, який приплив до берегів латиноамериканської держави.

Незважаючи на ці свідчення, керівництво ФБР прийшло до висновку про «відсутність достатньої інформації, щоб повірити у цю історію». Крім того, в доповіді йдеться про неможливість продовжити пошуки Гітлера, зважаючи на неповну інформації про можливість його втечі.

Раніше біля узбережжя Данії знайшли німецький підводний човен U-3523, який, якщо вірити конспірологам, перевозив керівництво Третього рейху в Південну Америку. Результати сканування морського дна показали, що субмарина лежить на великій глибині – 123 метра, що ускладнює дослідження.

Журналісти зазначають, що навряд чи аналіз документів ФБР або вивчення затонулого човна зможуть змінити наше уявлення про смерть німецького вождя. У минулому році вчені з університету Версаль-Сен-Кантен-ан-Івелін опублікували висновки незалежного дослідження останків Адольфа Гітлера, що зберігаються в архівах ФСБ Росії, і підтвердили офіційні висновки про його самогубство.

Нагадаємо, у Росії з фільму «Хеллбой» забрали згадку про Сталіна, назвавши його Гітлером.

Loading...