Новини » Політика 23 квітня, 2019, 11:19
Тягнибок: «Свобода» залишається опозицією і має до президента Зеленського чотири умови

Результат виборів було запрограмовано багаторічною бездарною діяльністю найвищих органів влади: президента, парламенту, уряду. Вкотре українцям в другому турі виборів довелося обирати «менше зло». Більшість проголосувала за зміни. Але який напрям цих змін і чи будуть ці зміни взагалі – питання відкрите.

Про це заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок на своїй сторінці у Facebook.

Також він повідомив, «Свобода» не буде змагатися за посади і лояльність нової влади.

«Ми не бачимо в нового Президента якостей, необхідних для протистояння колосальним викликам, які стоять перед Україною. Низка заяв В. Зеленського викликала ще більше запитань, ніж відповідей. Він залишається абсолютно непрогнозованою фігурою», – зазначив він.

Лідер ВО «Свобода» заявив, що їхня політична сила залишається національною опозицією – тепер уже до майбутнього президента Зеленського, а також чітко окреслює межі національних інтересів, переходити які влада не має права:

  1. Президент – це Верховний головнокомандувач. У країні продовжується війна. Будь-які спроби піти на гнилі компроміси з Москвою будуть означати негайну втрату владою своєї легітимності. Таку владу нація змете.
  2. Президент відповідає за зовнішню політику. Не лише відкритий розворот геополітичного курсу України, але і мовчазний саботаж підтримки міжнародної антимосковської коаліції будуть наражатися на жорстку протидію суспільства, яке ще в 2014 році зробило свій цивілізаційний вибір.
  3. «Свобода» буде давати відсіч будь-яким спробам підважити нашу національну ідентичність та державний статус української мови, зупинити декомунізацію та відновлення української історичної пам’яті. Ми не дозволимо перетворити Україну на Малоросію.
  4. Категорично неприйнятним є збереження впливу олігархів. Українці вкотре замість боротьби з олігархами можуть отримати їх засилля, яке породжує бідність і відчай. Суспільство має нульову толерантність до політичної корупції. Будь-які зв’язки Президента чи його оточення з олігархами можуть стати початком кінця нової влади.

«Незалежно від результату цих виборів – розвиток та процвітання України залежатиме в першу чергу від громадян. Все в наших руках. Націоналісти єдині, хто здатен зупинити реванш. І вирішальними будуть майбутні парламентські вибори. Тільки потужна фракція націоналістів у наступній Верховній Раді може бути гарантією, що національні інтереси не здадуть, а олігархи не будуть розривати Україну на шматки», – заявив Тягнибок.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 01:17 :12