Новини » Політика 23 квітня, 2019, 0:05
Це не провал – уперше представник влади увійшов у другий тур, – Юрій Ганущак про вибори
ZIK
ZIK

Результат Петра Порошенка це не провал – уперше представник діючої влади увійшов у другий тур виборів.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив народний депутат VI скликання Юрій Ганущак.

На запитання ведучої програми, чому такий великий провал на виборах у Петра Порошенка і такий успіх у Володимира Зеленського, пан Ганущак сказав, що не варто це називати провалом.

«Кучму не враховуємо, бо був вбитий В’ячеслава Чорновіл і він мав дуже хорошого спаринг-партнера», – зазначив експерт.

Зокрема, він переконаний, що в низькому результаті Порошенка велику роль зіграли журналісти. На його думку, технології настільки удосконалилися, що зараз маємо справу з медіакратією, особливо з огляду на те, що покарати журналісти в Україні за фейк і брехню практично неможливо.

«Протягом 5-ти років складалася картинка, що влада погана за означенням і все було погано. Це не свобода слова – це вже беззаконня. Журналістська етика каже, що можна казати тільки факти, якщо журналіст має якісь припущення, то він має вказувати, що це тільки його думки. Якщо згадувати Лі Куан Ю, то він брав видання, де було щось написано про нього і висував позов, який розоряв газету», – зауважив Ганущак.

Також за його словами, є ще цілий ряд інших факторів, які вплинули на результат Порошенка. Він додав, що частковою причиною є те, що Петро Олексійович взяв на себе забагато, він хотів контролювати практично все.

«У нього не було з самого початку та й і в кінці людей, які б не мали шлейфу за собою. Оскільки почалася війна треба було робити хоч щось і брати тих, кого він знав і кому міг щось довірити. Звичайно, що спокуси дуже великі. Хоча я скажу відверто, що в мене є величезний сумнів, що випадок з Гладковським доведуть до суду», – вважає гість програми.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур президентських виборів. Українські виборці визначалися з-поміж двох кандидатів на пост Президента – Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

ЦВК опрацювала понад 99% протоколів: за Зеленського – 73,23%, за Порошенка – 24,45%. Уже озвучили можливу дату інавгурації нового президента.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 17:31 :37