Новини » Політика 23 квітня, 2019, 13:08
Трагедія Зеленського у тому, що 21 квітня «помер» персонаж Голобородько, – Казарін
ZIK
ZIK

Володимир Зеленський відрізнявся на виборчих перегонах в Україні від інших кандидатів тим, що його електорат хоче різного і несумісного. Тому, щоб він зараз не почав робити, хтось обов’язково відчує себе ображеним і скаже, що так з ним не домовлялися. Але ж він і не є персонажем з фільму, почалася реальність.

Про це в ефірі програми «Гра у класику» на телеканалі ZIK говорив журналіст Павло Казарін.

«47 відсотків виборців Зеленського хочуть вільного ринку, 41 відсоток державного контролю, 50 відсотків хочуть НАТО, 35 відсотків хочуть Росію, і далі у тому ж дусі. Майже у всіх пунктах є розкол», – сказав Казарін.

Він наголосив, що абсолютно згідний з тим, що Зеленський відрізнявся від інших кандидатів тим, що його електорат хоче різного і несумісного.

«Електорат Зеленського – це як однополюсні заряджені магніти, які увесь час відштовхуються. Тому, щоб він зараз не почав робити, хтось обов’язково відчує себе ображеним і скаже, що ми так не домовлялися», – зазначив він.

Але, на його думку, найбільша трагедія переможця виборів полягає у тому, що він із серіалу потрапляє в реальне життя, де є певні правила.

«Власне, трагедія Зеленського полягає у тому, що 21 квітня «президент Голобородько» помер і народився президент Зеленський. Дуже реальний, з плоті і крові, з конкретним набором карт на руках. Зокрема, є конкретний перелік золотовалютних резервів, бюджет, міжнародні зобов’язання, необхідність виплати зовнішнього боргу, певна міжнародна кон’юнктура щодо зовнішньої політики», – зазначив Казарін.

Також є такі загрози як «Північний потік-2», Росія, НАТО, ЄС, Трамп, Коломойський з Ахметовим, Угорщина, Польща і не лише. І саме в цю колоду карт вже не можна докинути нові карти.

«Зеленський буде змушений грати тими картами, що є. І тут ми взагалі впираємося у питання того, наскільки взагалі є суб’єктним Володимир Зеленський», – додав він.

До слова, Центральна виборча комісія прийняла оригінали протоколів про підсумки повторного голосування на чергових виборах Президента України ще від 29 територіальних виборчих округів. За даними ЦВК, кількість виборців, які взяли участь у голосуванні у другому турі виборів Президента України в межах закордонного виборчого округу – 59 830. На закордонному окрузі, звідки ЦВК опрацювала вже 100% електронних протоколів, більшість голосів – 54,73% – отримав Петро Порошенко, а Володимир Зеленський – 43,78%.

Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 17:31 :08