Новини » Політика 23 квітня, 2019, 16:56
Сумнівно, що у Зеленському «помер» Голобородько, – Куликов
ZIK
ZIK

Прихильники Зеленського сприймають позитивні риси серіального Голобородька і вважають, що їхній обранець саме таким і буде. Натомість усе негативне відмітається, зокрема – суперечливі висловлювання. Імовірно, так діятиме і штаб президента Зеленського, іноді посилаючись на персонажа фільму, а іноді нагадуючи, що це лише кіно.

Про це в ефірі аналітичного проекту «Між своїми» на телеканалі ZIK заявив журналіст і медіа-експерт Андрій Куликов.

Він висловив непевність щодо того, що кіногерой Василь Голобородько «помер» у момент обрання Володимира Зеленського Президентом України.

«У мене була про це дискусія з Сергієм Лещенком, який, на мою велику несподіванку, раптом виявився шаленим прихильником пана Зеленського. Лещенко дуже активно підтримує його, на відміну, до речі, від Мустафи Найєма», – зазначає журналіст.

З його слів, Мустафа Найєм не проти Володимира Зеленського, але його погляд є «більш об’єктивним». Натомість Сергій Лещенко беззастережно підтримує Зеленського.

«Це люди, з якими у мене непрості відносини, але я звертаю на них увагу. Лещенко запитує, чому всі дорікають Зеленському тим, що він актор, що він грав роль президента Голобородька. Мовляв, як можна брати до уваги те, що людина грала в кіно? До слова, Арнольда Шварценегера згадував», – розповідає Андрій Куликов.

Втім, переконаний він, люди, які голосували «за» або «проти» Шварценегера, брали до уваги його попередню кар’єру, хоч цей момент і не був вирішальним.

«Так от, сьогодні є така ситуація, що позитивні риси Голобородька прихильники Зеленського сприймають і вважають, що він таким і буде. Натомість негативні риси, зокрема суперечливі висловлювання, відмітаються. Тут вже йде аргумент, що це просто кіно, вигадка», – підкреслив експерт.

Тому, зазначає він, дуже сумнівно, що Василь Голобородько помер у Володимирі Зеленському.

«Він буде проявлятися у тому, що і як говоритиме і що робитиме Зеленський. За потреби буде теза: «ми про це говорили, коли ви навіть не підозрювали, що це серйозно». Натомість за іншої потреби буде теза, що все це було лише в кіно», – резюмував журналіст.

Нагадаємо, журналіст Денис Казарін заявив, що 21 квітня, коли Володимира Зеленського було обрано президентом, «помер» Василь Голобородько.


Читайте більше новин на тему: Володимир Зеленський

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 23:59 :35